1. Przygotowywanie dokumentów prawnych (dla klientów indywidualnych i biznesowych)
pism przed procesowych
pism procesowych
pism urzędowych
Korzystając z naszych usług, mają państwo pewność, iż pismo lub inna dokumentacja zostaną sporządzone zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Tworzenie pism samemu bez odpowiedniej wiedzy prawniczej, lub spisywanie ich z nieaktualnych wzorów zamieszczonych w Internecie, może Państwu bardziej zaszkodzić niż pomóc, dlatego pamiętając o słynnej łacińskiej premii "Pismaprawne.com, sed lex" - "Twarde prawo, ale prawo" zachęcamy Państwa do zlecania usług specjalistom z naszego serwisu.
2. Płatny dostęp do wzorów pism procesowych
Nasz serwis posiada w swoim zbiorze niezliczoną kolekcję wzorów dokumentacji prawnej niemal z każdej dziedziny prawa.
3. Obsługa biurowa i kancelaryjna dla klientów biznesowych a w szczególności:
Kancelarie Adwokackie
Kancelarie Radców Prawnych
Kancelarie Notarialne
Kancelarie Komornicze
Działy prawne innych podmiotów gospodarczych
Obsługa biurowa i kancelaryjna oferowana jest w naszej firmie na zasadach outsourcingu. Posiadamy własny sprzęt potrzebny do świadczenia tego typu usług, doskonałe przygotowanie merytoryczne i prawne, a w tym dostęp do literatury oraz współczesnych systemów informacji prawnej. Na w/w usługi wystawiamy fakturę VAT, proponujemy Państwu także bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Podstawą obsługi biurowej oraz kancelaryjnej jest zawierana po wcześniejszych ustaleniach umowa.
Informacje dodatkowe
W celu zapewnienia kompleksowej i wszechstronnej obsługi prawnej, a w szczególności w sprawach skomplikowanych, wymagających łączenia specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin, Serwis „PismaPrawne.Com” w razie potrzeby współpracuje z kancelariami radców prawnych w Warszawie i adwokatów z Wrocławia, kancelarią notarialną z Wrocławia, rzecznikiem patentowym, z firmami z obszaru doradztwa podatkowego, a także specjalistami z poszczególnych dziedzin prawa.
 


 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright 2010 Pismaprawne.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: proti.pl - ro be online